Написать в Viber
Написать в Telegram

ВОМ редуктор валу відбору потужності Т-150

(1 отзыв клиента)

ВОМ (редуктор) вал відбору потужності Т-150 каталожний номер ВОМ 150.41.011-3Б

Доставка Нова Пошта, Делівері. 

 

Т-150  – сільськогосподарський енергонасичений гусеничний трактор загального призначення, що випускається Харківським тракторним заводом . Крім того, випускається максимально уніфікований із ним сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор загального призначення Т-150К . Їх відмінності полягають у ходових системах , механізмах повороту , рамах, коробках передач (уніфікованих за елементами) та системах управління.

Створення сімейства уніфікованих між собою колісних та гусеничних тракторів виявилося дуже складним завданням. В даний час цим шляхом слідує знаменита фірма John Deere (наприклад, John Deere 8120 [1] і John Deere 8120T [2] ).

Модифікація трактора Т-150 дуже популярна та поширена на території України та країн ближнього зарубіжжя. Це пояснюється простими причинами: вони невибагливі, економічні та мають добру силу тяги. Їх активно використовують на сільськогосподарських роботах, у перевезеннях різних вантажів, а також у комунальній та будівельній сферах. Такою популярністю зумовлюється потреба в комплектуючих для даної машини.

Велике значення, наприклад, має вал відбору потужності (СОМ). З його допомогою момент, що крутить, від двигуна передається до причіпних або навісних пристроїв. Крім того, трактор може оснащений різними ВОМ залежно від виконуваних технологічних процесів. ВОМ можуть бути передні, бічні та задні. Насамперед найбільш поширені трактори, універсально-просапні, як правило, оснащуються бічним і заднім валом відбору потужності.

ВОМ Т 150: будову та причини несправностей

Вал відбору потужності, що передає агрегатам трактора частину потужності від двигуна, складається з приводних валів, керування, гідравлічної системи та редуктора ВОМ Т-150 . Як і у будь-якого агрегату, редуктор ВОМ 151.41.011-4 може бути несправним. Насамперед фахівці виділяють такі причини, через які ВОМ редуктор може вийти з ладу.

 1. Техобслуговування трактора провадиться несвоєчасно.
 1. На механізм і деталі потрапляє пил та бруд, що діють як абразив і мають повільну, але руйнівну силу. Це, своєю чергою, тягне у себе знос компонентів і ушкоджує редуктор .
 1. Використовується машинне масло, яке для цього виду тракторів не призначене. З цієї причини редуктор може вийти з ладу.
 1. Коли використовується брудне масло або воно використовується несвоєчасно, що також може вивести з ладу редуктор ВОМ 150.41.011-3 .

Досвідчені фахівці компанії Гідро Спец Маркет не рекомендують при виявленні несправностей валу відбору потужності або редуктора ВОМ 150.41.011-3Б проводити ремонтні роботи самостійно. Довірте ремонт редуктора ВОМ Т-150 професіоналам компанії Гідро Спец Маркет.

Якщо ви виявили несправності в роботі валу відбору потужності або редуктора, не рекомендується проводити ремонт самостійно, зверніться по допомогу до фахівців.

У нас можна відновити редуктор або здійснити його заміну шляхом обміну на старий, що значно заощадить кошти, витрачені на ремонт.

Редуктор ВОМ на трактор Т-150 складається з ведучого та веденого валів, корпусу з піддоном, гідропідтискної муфти та шестерень.

Основні дефекти ВОМ редуктора включають:

– тріщини, пошкоджене різьблення;

– знос поверхонь під шарикопідшипники;

– Неплощинні привалкові поверхні;

– злами та пробоїни;

– знос шліцевих пазів та шліців;

– Деформація;

– мінеральні та органічні відкладення;

– знос поверхонь під кільця та сальник гідравлічного розподільника.

Артикул: 150т Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Любомир

  Заказывали новый с хранения. Спасибо за качество

  Любомир

  • admin

   Спасибо за Ваш заказ!

   admin