Написать в Viber
Написать в Telegram

Редуктор Т-150 заднього та переднього мосту

(1 отзыв клиента)

В наявності Редуктор заднього моста на Т-150 

Т-150К  – радянський сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор загального призначення, що випускається Харківським тракторним заводом імені Серго Орджонікідзе .

Редуктори заднього моста: види, будова, заміна

Редуктори, як важлива частина сучасного транспорту, з’явилися завдяки інженерам. І перші передумови їхнього винаходу зароджувалися ще в 19 столітті – в ті часи почали використовувати парові двигуни. Вони були надійними, потужними та відносно недорогими. Енергія дешевшала і такі двигуни можна було застосовувати повсюдно. Спочатку були вигадані текстильні верстати з таким двигуном. Але вал обертався дуже швидко і підключити верстат прямо не мало сенсу. Тоді був придуманий редуктор, який змінював як швидкість, так і момент, що крутить.

Від верстатів редуктори стало застосовувати і авто- та тракторобудування. Редуктор – одна з основних складових трансмісії, що дає змогу без проблем змінювати швидкість транспорту, у тому числі це стосується і тракторів, що застосовуються у багатьох сферах народного господарювання. Тому якщо необхідно купити редуктор заднього моста Т-150 , то якісний товар ви можете придбати у компанії Гідро Спец Маркет. При цьому ви можете купити заводський новий редуктор заднього моста Т-150 , так і купити редуктор заднього моста Т-150 з якісною реставрацією . Звертаємо вашу увагу, що на той та інший товар передбачена гарантія 12 місяців.

Головне завдання редуктора у складі трансмісії – знижувати швидкість обертання вихідного валу щодо швидкості вхідного валу. Редуктори задніх мостів, незалежно від приводу часто мають подібну конструкцію. Пристрій їх складний, проте перевірений часом та функціональний.

Редуктори трактора Т-150

Разом із машиною, на якій вони встановлені, зазвичай експлуатуються у важких погодних та робочих умовах, тому нерідко виходять із ладу. Тому часто може виникнути питання, наприклад: купити новий редуктор Т-150 або редуктор Т-150 реставрація . Редуктор, особливо призначений для експлуатації в системі трактора, завжди розрахований на тривалий час роботи та «живучість». Однак цей механізм, як і всі інші складові даної машини, періодично потребують огляду, обслуговування, ремонту і навіть того, щоб купити редуктор заднього моста Т-150 з реставрації.

Симптоми несправностей редукторів заднього моста

В результаті поломки можуть критися у зношених підшипниках, неякісному мастилі редуктора, що мало негативні наслідки для пристрою. Також можуть зношуватися зубці головної шестерні. Крім того, виникнуть проблеми шліцевого з’єднання або неполадки самого корпусу. Насамперед про несправності редуктора заднього моста можуть свідчити такі ознаки:

– шуми неприродного походження під час руху трактора;

– шуми та скрипи при повороті машини;

– ті ж неприродні звуки при гальмуванні;

– настирливий і постійний гул від заднього моста;

– Стуки під час руху трактора.

Зняття вузла та його заміна

Насамперед ремонт компонентів заднього мосту трактора Т-150 не рекомендується проводити самостійно. У результаті ця робота довіряється майстрам, які мають добрий досвід такого ремонту. Однак заміна несправного редуктора на новий редуктор Т-150 може проводитися самостійно за таким планом:

 1. Насамперед відкручується пробка, відбувається злив олії.
 2. Знімаються елементи гальма.
 3. Викручуються кріплення та півосі.
 4. Розбирається вал і підбираються запчастини для подальшого збирання.
 5. Викручуються кріплення редуктора.
 6. Редуктор знімається та оглядається на предмет того, які компоненти слід замінити.
 7. Очищається, очищений або новий редуктор ставиться на місце.
 8. Проводиться зворотний монтаж і водночас затока олії.

Редуктор – елемент у трансмісії надійний та живучий, але іноді викликає багато питань. Наприклад, може несподівано почати гудіти зі збільшенням швидкості, а потім знову працювати тихо. Якщо такі шуми стали частішими, то в результаті потрібно звернутися до фахівців або навіть замінити в компанії Гідро Спец Маркет.

редуктор моста т 150

Артикул: 151.72.011-5А Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Борислав Евгениевич

  Брали новый с хранения, оплачивали с НДС. Прислали сразу с документами, спасибо

  Борислав Евгениевич

  • admin

   Спасибо за Ваш заказ!

   admin