Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Редуктор пускового двигуна РПД 2.000 МТЗ 80, 82

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки
Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

В наявності на постійній основі редуктор пускового двигуна МТЗ 80, 82, а також редуктори з будь-якими модифікаціями на техніку ЮМЗ, Т-40, Т-150 та багато інших.

Виробник Оптима, Україна
Застосування МТЗ
Двигун Д 240
Каталоговий номер РПД 2.000
Гарантія 12 місяців

Редуктор пускового двигуна МТЗ 80 призначений для передачі під час запуску обертання від пускового двигуна до дизеля, крім того для автоматичного відключення під, при запуску дизеля. Механізм РПД МТЗ вмонтований у корпус, який за допомогою болтів прикріплений до заднього листа дизеля. Обертання від колінвала ПД через проміжну шестерню на шестерню муфти. Потім шестерня обертається разом із закріпленим на ній барабаном і провідними фрикційними дисками, що входять у прорізи барабана ( в цей час вал редуктора не обертається). За допомогою повідця шестерня включення вводиться в зачеплення з вінцем маховика дизеля і утримується у увімкненому положенні засувками, які притискаються до втулки за рахунок зусилля стиснутих пружин. При плавному переміщенні важеля в положення рухомий упор, ковзаючи виступами нерухомого упору, зміщується вздовж осі вправо і включає муфту. Після включення муфти зчеплення ролики обгінної муфти заклинюються і вал редуктора починає обертатися. Обертання від пускового двигуна передається на маховик дизеля. Коли дизель набере обертів, маховик поведе у себе вал редуктора, обороти якого зростуть. При збільшених обертах валу редуктора обгінна муфта автоматично відключає його від пускового двигуна, що працює. Під дією відцентрових сил, що зросли, грузики-засувки розійдуться. Їхні зачепи зіскочать із виступів втулки. Під дією пружин та штовхача шестерня виходить із зачеплення з вінцем маховика. Редуктор автоматично вимикається від дизеля.

Редуктори будь-якої модифікації на будь-яку техніку з гарантією якості від 6 до 12 місяців

Трактор побудований за традиційною для МТЗ схемою: напіврамна конструкція – кістяк з вузлами силової передачі , розташування двигуна спереду, задні колеса більшого діаметру, передні меншого. Трактор МТЗ-80 має привод тільки на задні колеса, а трактор МТЗ-82  – повний привід.

МТЗ є в декількох модифікаціях, що відрізняються типом і передавальними числами трансмісії, пуском двигуна, «прив’язковими місцями» для навісного та дизайном, а також типом гуми, що використовується, величиною агротехнічного просвіту і потужністю двигуна.

Застосування тракторів МТЗ: можуть використовуватися на роботах та агрегатуються з навісними, напівнавісними, причіпними та стаціонарними машинами. Велика варіативність навісного обладнання представлена ​​над ринком величезною кількістю виробників.

Основне призначення тракторів МТЗ-80 (82) – комплексна механізація вирощування та збирання так званих просапних культур (кукурудза, картопля, соняшник, овочебаштанні та ін).

У 1970-х — 1990-х роках на трактори встановлювалися дизельні двигуни Д-240 із запуском від електростартера або Д-240Л із запуском від бензинового двотактного карбюраторного пускового двигуна. Трактори з двигунами Д-240Л позначалися як МТЗ 80Л та МТЗ 82Л.

Інша сфера застосування – роботи загального призначення. Трактори МТЗ-80 (82), володіючи досить високими для тракторів швидкісними даними, оснащені пневмосистемою та світлосигнальною апаратурою, можуть виконувати значні за обсягом транспортні роботи, успішно конкуруючи у важких дорожніх умовах із вантажними автомобілями.

 

Артикул: РПД-2.000 Категории: ,

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Янис

    Спасибо, всё подошло

    Янис