Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Стартер СТ 142 Б-3708000-10

(1 отзыв клиента)

Кількість зубів шестерні 10 зубів
Модуль шестерні 3,75
Напрямок обертання праве
Кут зачеплення шестерні 20 °
Діаметр гільзи 90мм Крутний момент на
літр двигуна 6,4 Нм струм, що утримується обмотки 11,5А. Номінальна кількість обертів 1000-1300 (об/хв) Безперервний час роботи, 10-11сек

 

  Підходить для встановлення  КамАЗ, КАЗ 4540, ЛіАЗ 5256, Урал 4320, Лаз 4207, ЗІЛ 4331
 Потужність  8,2 кВт
 Напруга  24 В
 Кількість зубів  10
 Вага  24,7
Схема  

 

стартер ст 142 б

 

 

 

Стартер (англ.  starter , від start  – починати, пускати в хід), основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання, необхідної для запуску двигуна. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні, гідравлічні , бензинові, турбостартери.

Стартер ст 142 б складається з електродвигуна постійного струму, механізму приводу та механізму управління. При замиканні контактів замку запалювання по обмотці електромагніту, що втягує, протікає струм, плунжер електромагніта втягується і включається утримуюча обмотка електромагніта. Плунжер електромагніту та з’єднаний з ним важіль переміщає шестерню бендикса. Одночасно плунжер тисне на пластину, яка в момент введення шестерні в зачеплення з вінцем маховика замикає контакти. Струм через замкнуті контакти надходить в обмотку електродвигуна, і якір починає обертатися.

Доставка по всій Україні без передоплати.
Гарантія 6 місяців, післягарантійне обслуговування.

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

Артикул: ст 142б Категории: ,
Вес 24.7 kg

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Петренко Денис

    Все работает, спасибо

    Петренко Денис