Написать в Viber
Написать в Telegram

Задня навіска трактора Т-25 модернізована під вал МТЗ

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

Задня навішування Т 25 для модифікації вашої сільгосптехніки. Перше, на чому потрібно акцентувати увагу – це плита кронштейн. Він виготовлений з надійного та міцного металу завтовшки 20мм, втулка на плиті ідеально підходить під вал для МТЗ, посадка під яблучко 28мм. Стяжки навішування йдуть від центру валу, як у МТЗ, що дозволяє використовувати навісне обладнання різного типу. Далі переходимо безпосередньо до самого валу. Кільця, гайки, шайби все на своїх місцях, адже все зроблено для того, щоб монтаж навішування був максимально легким і простим. У комплекті йде права, ліва сторона та сам вал.

З цією наважкою ви забудете що таке розхитування причепа, наприклад повного тритонного або шат будь-якого іншого навісного обладнання. Також ви виключите можливість зачіплення обладнання за кардан, під час його підйому або опускання.

Можливості, які дає задня навішування Т 25

1. Можливість встановлення кермових тяг від трактора МТЗ або ЮМЗ
2. Більш комфортна робота з валом відбору потужності
3. Виключіть можливість зачеплення обладнання за кардан, під час його підйому або опускання.

Що ми можемо зробити для вас?

Замовити комплект “задня навішування т 25” ви можете вже зараз, зателефонувавши  +38 (098) 566 43 77 . До комплекту ви можете замовити нові циліндри ЦС 100 та інші необхідні вам запчастини.

Навіть у вихідні дні та після закінчення робочого дня ми залишаємось на зв’язку онлайн. Ви завжди можете написати нам в Telegram , Viber , Instagram або зателефонувати за номером +38 (098) 566-43-77 отримати відповідь на будь-які питання.

Щоденні відправлення з понеділка до суботи. При оформленні замовлення до 12:00 відправка на день замовлення. При оформленні замовлення на вихідні відправлення в понеділок.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Дима

    отлично справляется со своей задачей

    Дима