Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Bosch Rexroth ремонт гідромотора / гідронасоса

(1 отзыв клиента)

1 000

Компанія Гідро Спец Маркет робить ремонт гідромоторів та гідронасосів Bosch Rexroth будь-яких типів та будь-якої складності.

Телефонуйте +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті .

Компанія Bosch Rexroth входить до групи компаній Robert Bosch GmbH та є провідною з впровадження сучасних технологій в аграрній галузі. Асортимент та велика потужність виробництва дозволяє комплексно вирішувати проблеми будь-якої технології.

Ремонт гидромотора Bosch Ремонт гидронасоса Bosch

На українському ринку гідравліка Bosch представлена ​​з 1993 р. та є найбільшим постачальником вторинного ринку запчастин, зокрема гідромоторів та гідронасосів. Ну а сервіс Гідро Спец Маркет робить будь-який ремонт гідромотора та гідронасосу Bosch Rexroth .

Гідромотори Bosch Rexroth. Гідронасоси Bosch Rexroth

На окрему увагу заслуговують гідромотори та гідронасоси Bosch Rexroth або просто насос Rexroth.

Ремонт гідромоторів та гідронасосів Bosch

Компанія Гідро Спец Маркет підходить до ремонту гідромоторів та гідронасосів Bosch Rexrorh комплексно. Щоб зробити ремонт гідромотора або гідронасосу Бош, проводяться розрахунки для виготовлення ремкомплекту аж до мілімікрону, щоб уникнути пропускання повітря. Ремкомплекти створюються саме під ваш гідронасос на 3D принтері з необхідних матеріалів для конкретної моделі. Тому нам під силу зробити ремонт будь-якої гідравліки Bosch . Фахівці Гідро Спец Маркет завжди враховують знос гідромотора та гідронасосу, що дозволяє нам давати гарантію від 6 місяців .

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Виктор

    Делал у вас рексрот банан, все отлично)

    Виктор