Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Case ремонт гідромотора / гідронасоса

(1 отзыв клиента)

1 000

Ремонт гідромотора та гідронасосу на Case. Ремонт гідравліки Case. Ремонт гідромоторів та гідронасосів для Кейс в Україні.

Телефонуйте +38 (098) 566 43 77

Ремонт гідромоторів та гідронасосів на Case

Компанія Гідро Спец Маркет допоможе зробити якісний ремонт та реставрацію вашого гідравлічного двигуна для Case, щоб максимально продовжити термін служби гідравліки. Ремонт гідравліки Case будь-якої складності у нашому сервісному центрі.

Телефонуйте нам +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті .

Основні відомості

Компанія Case була заснована в 1842 р. Джеромом Інкриз Кейсом для виробництва молотілок в місті Расін, США. На сьогоднішній день компанія відома своїми комбайнами, жниварками, системами точного землеробства, сівалками та тракторами, а також випуском комплектуючих для спеціальної техніки.

Часто трапляється, що гідромотори або гідронасоси виходять з ладу на техніці Case IH . Вони застосовуються на різних моделях тракторів і комбайнів Case, а також різної техніки.

Гідромотори для Case IH на території України є дефіцитом і саме тому у продажу найчастіше можна зустріти гідромотори та гідронасоси , що були у використанні. Щоб не купувати новий, ми можемо відремонтувати ваш б\у гідромотор.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Александр

    Спасибо за дополнительные ремкомплекты

    Александр