Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Edbro ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

Гідро Спец Маркет виконує заміну штоків на Італійські, заміну ущільнень на поліуретонові. Крім того, можливе шліфування та хромування штоків. Гарантія на всі види ремонту 6 місяців!

1 000

Ремонт гідроциліндрів Edbro. Ремонт гідравліки Edbro. Едбро Україна

Компанія Edbro заснована в 1916 році. Засновник компанії Маріс Едвардс був творцем мобільної гідравліки , перший у світі розробив гідравлічний витяг на автомобіль. З моменту заснування і до сьогодні завод Edbro знаходиться в Англії. Більшість гідравлічної продукції йде експорту. Має сертифікат якості ISO 9001:2008.

Гідроциліндри Edbro

Компанія Edbro випускає гідравлічні циліндри , які мають знижену вагу (порівняно з компаніями-конкурентами), за рахунок цього зменшується витрата олії, наприклад такими циліндрами є телескопічні гідроциліндри.

Ремонт гідроциліндра Edbro для високотоннажних вантажівок

Під час вибору телескопічного гідроциліндра для вантажного автомобіля слід враховувати баланс між швидкою роботою та постійною надійністю.

Для вирішення цієї задачі компанія JOST World представила нову серію гідроциліндрів Edbro. Телескопічні циліндри CS7 та CX7 призначені для встановлення на самоскиди з максимальною вантажопідйомністю 7,5–10 т.

Гідроциліндри CS7/CX7 виробляються за сучасними технологіями, які гарантують найвищі показники ущільнення та дозволяють підвищувати експлуатаційну надійність. Поряд з цим зростає швидкість підйому та опускання кузова.

Два нових варіанти гідроциліндрів замінюють моделі 2LNC та 2SCC, які є останніми гідроциліндрами зі штоковими ущільненнями у лінії продукції Edbro.

Модель CX7 є комбінацією циліндра і масляного бака, в той час як для моделі CS7 потрібна установка окремого бака. Використання сучасних високоякісних матеріалів ущільнення та монтаж ущільнень за зовнішнім діаметром гільз гідроциліндрів дозволяє збільшувати номінальне значення тиску до 150 бар. При цьому скорочення необхідного робочого об’єму олії та зниження тертя ущільнень дозволило збільшити швидкість підйому та опускання кузова.

Ремонт гідроциліндра Edbro

Фахівці “Гідро Спец Маркет” зроблять ремонт гідроциліндра Edbro під ключ. Ремонт гідроциліндра будь-якої складності та в будь-якій точці України, як у столиці, Києві, так і в інших містах та селах країни. Працюємо з усіма службами доставки. Гарантія на ремонт від 6 місяців. Дефектування та постаналіз гідроагрегату – безкоштовно . Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті.

Ремонт гідроциліндра Edbro

Ремонт гідравліки Edbro

 

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Черхов Станислав

    Хотели заказать новый, но нас убедили попробовать починить наш эдбро. Заменили первый шток и заменили уплотнения, работает исправно

    Черхов Станислав