Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Ginaf ремонт гідроциліндра

(1 отзыв клиента)

1 000

Ремонт імпортних гідроциліндрів на самоскиди, напівпричепи, комбайни, екскаватори, навантажувачі, а також на будь-яку іншу спецтехніку фірми Ginaf . Відновлення штоків, виготовлення штоків, заміна гільз, ущільнень та інші послуги. Ремонт імпортних та вітчизняних гідроциліндрів під ключ, якісно та швидко, з гарантією.

GINAF — нідерландський виробник вантажівок, що головним чином виготовляє машини для подолання важкого бездоріжжя, будівництва та сільського господарства.

Щорічний випуск фабрики у місті Венендал (провінція Утрехт) складає близько 250 машин. Також компанія має центр із сервісного обслуговування своєї техніки у маленькому гелдерландському місті Едервейн. Крім громадянського життя GINAF стоїть на озброєнні як військово-транспортна вантажівка в деяких країнах НАТО. Команда GINAF бере участь у рейдах Ралі Дакар з 1987 року, як у класі вантажівок, так і як технічні автомобілі.

Перший GINAF, який брав участь у ралі, був з маркетингових міркувань заявлений як DAF. У 2007 році нідерландці на автомобілях GINAF зайняли два місця в десятці найкращих вантажівок – 4 і 8, у 2009 – 3 і 8, у 2010 – 3, 6 і 10 місця.

Історія

Компанія була заснована в 1948 році Вуфом та Адрі ван Гінкель як справа з продажу автомобілів. У тому числі фірма займалася передпродажною модифікацією вантажівок, що залишилися від армії США, таких, як GMC Diamond. На початку 1960-х компанія виросла у справжнього виробника вантажівок та отримала нову назву Van Ginkels Automobiel Fabriek, або GINAF для стислості. З самого початку у виробництві нових вантажівок використовувалася велика кількість запчастин DAF, включаючи типові кабіни, тому виготовлені машини часто плутають із DAFами.

Особливістю автомобілів GINAF є використання (з 1986 року) у багатьох моделях гідропневматичної підвіски, що має низку переваг та більшу довговічність у порівнянні з традиційними підвісками при роботі з великими навантаженнями у поєднанні з умовами бездоріжжя.

У 2011 році компанія оголошена банкрутом. Її придбала Chinese Hi-Tech Group Corporation (CHTGC).

Моделі

Ergotruck:
Серія міських сміттєвозів та мультиліфтів із наднизькою кабіною в деяких випадках дають можливість роботи в низьких підворіттях навіть в історичних центрах Голландських міст. Ці ж моделі використовуються як дорожньо-прибиральні.

Моделі самоскидів, що не мають назви:
Фірма GINAF виробляє великотоннажні самоскиди з колісною формулою від 4*4 до 12*12, де вперше підкатний міст став провідним.

Військова продукція:
Брендовані моделі
IVECO Dayly 35
Електрична версія Mercedes-Benz Atego

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Антон Зотов

  Все сделали за день, договаривались заранее. Ждали в Мелитополе до вечера, спасибо за понимание

  Антон Зотов

  • admin

   Спасибо за отзыв!

   admin