Написать в Viber
Написать в Telegram
,

IHI — ремонт гідропідсилювача керма ГУР

(1 отзыв клиента)

1 000

Ремонт гуру на техніку Ihi, ремонт гідропідсилювача керма на техніку Ihi.
Телефонуйте +38 (098) 566-43-77

IHI Corporation була заснована в 1853 і почала виробництво кораблів.

Пізніше японська компанія зайнялася виробництвом авіаційних двигунів, гурів , гідропідсилювачів керма , турбонаддувів для автомобілів, котлів для електростанцій промислових машин.

Ishikawajima Heavy Industries .

Гідро Спец Маркет візьметься за ремонт гуру або гідропідсилювача руля Ihi будь-якої складності і на будь-яку техніку. Гури та гідропідсилювач керма  Ihi після ремонту проходять перевірку. Гарантію до півроку.

Ми зможемо відремонтувати будь-який гур чи гідропідсилювач керма. Крім цього ви не хочете ремонтувати гідропідсилювач керма чи гур, то можете купити у нас новий.

Наші фахівці з радістю проконсультують вас і нададуть висококваліфіковану допомогу в ремонті гуру або гідропідсилювача керма. Все що вам потрібно – це вислати його до нас на дефектування, або просто зробити заявку на сайті нижче, після чого наші фахівці зв’яжуться з вами та скажуть ціну та терміни ремонту.

Ремонт гурів IHI або ремонт гідропідсилювачів керма IHI

Ремонт гідравліки , по всій Україні, кращі ціни!
Зможемо відремонтувати ваш гур або гідропідсилювач керма компанії Ihi, або будь-якого іншого бренду. Телефонуйте за телефоном +38 (098) 566-43-77 або залишайте заявку на сайті.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Богуслав

    Робили тут польский гур, усе добре працює і більше не тече

    Богуслав