Написать в Viber
Написать в Telegram
,

Насос дозатор Дон НД 80К 12

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

Пропонуємо до вашої уваги насос дозатор НД 80К 12. Також називають насоси-дозатори. Підходять для застосування в системах гідрооб’ємного кермового керування техніки, швидкість руху яких не перевищує 50 км/година. На сьогоднішній день все частіше використовуються з тракторами ЮМЗ, Т-25, Т-40. Але, основна сфера їх застосування це зернозбиральні комбайни ДОН-1200, ДОН-1500.

Насос дозатор НД 80к 12 (ДОН)

Виконує завдання нормованої подачі робочої рідини до виконавчих механізмів системи кермового керування – гідроциліндрів. Подача рідини суворо пропорційна куту повороту вала гідрокеру. Пристрій насоса-дозатора НД-80 є системою клапанів, золотників і плунжерів.

Дозатор рульового керування (гідоруль) НД-80В-00, що характеризується робочим об’ємом у розмірі 80 см3, використовується в гідросистемах автоспецтехніки. У нашому випадку він агрегатується з комбайнами типу ДОН (низький) та МТЗ. Його наявність дозволяє забезпечити строго нормовану подачу до гідроциліндрів, які є частиною системи кермового керування транспортного засобу, робочої рідини (РЖ). При цьому насос-дозатор НД-80В-00 виконує подачу строго пропорційно до кута, на який повертається вал. Відмінність між НД-80К-12 (високим) та НД-80В-00 (низьким) полягає в тому, що у “високого” насоса дозатора присутній у конструкції клапан, а в “низькому” відповідно відсутня.

Каталоговий номер НД-80К-12 (високий), НД-80В-00(низький)
Застосування ДОН 1500, ДОН 1200, МТЗ, ЮМЗ
Об `єм 80см3
Гарантія 6 місяців

 

Ознаки та причини несправності насос дозатор НД 80К 12

За будь-якою неприємністю, яка сталася з насосом-дозатором, можуть йти ускладнення в роботі системи управління. І для того, щоб мати уявлення, що саме сталося, потрібно знати, який із компонентів став непридатним і з якої причини. Про різні проблеми, що потребують ремонту  та інших, можуть говорити такі ознаки:

Нестійкий передній міст.

Ця ознака може повідомляти про усунення осі поворотного валу. Крім цього, причина може бути в зазорах, які утворилися в тязі кермового керування або в якомусь із вузлів агрегату. Зрозуміти, в чому причина несправностей допоможуть у компанії Гідро Спец Маркет. Можливо, стане потрібним ремонт насоса-дозатора Ху 85 або інших його видів.

Докладання набагато більших зусиль, ніж раніше при повороті керма.

Причиною може бути зменшення дозатору об’єму масла. А другою можливою причиною фахівці називають повітря в гідросистемі, що може спричинити роботу обладнання вхолосту. Своєчасна діагностика, зроблена досвідченими майстрами та ремонт насос дозатор НД 80К 12, допоможе вирішити цю проблему.

 

Артикул: НД 80К 12 Категории: ,

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Григорій Остапович

    Дякуємо, що походились на обмінний фонд!

    Григорій Остапович