Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідропідсилювач керма (ГУР) K-700

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

22 100

В наявності на постійній основі гур К 700 відправки на наступний день після оформлення замовлення. Доставка Нова Пошта, Делівері.

Каталоговий номер 700А.34.22.000-1, 700А.14.22.000-1, 700.34.22.000-5
Вага 45кг
Техніка К-700, К-701

 

Встановлюється на трактори тягового класу 5т на базі К-700 виробництво ВАТ “Кіровець”.
Гідропідсилювач керма призначений для зменшення витрат сил тракториста на керування трактором, а також значного зменшення ударів рульового колеса при русі по нерівній площині. Гідропідсилювач є замкнутою гідравлічною системою:
Насос (з приводом від двигуна автомобіля або електромотора), регулятор тиску у вигляді перепускного клапана, що зливає надлишок витрати насоса повз золотник, бачок з гідравлічною рідиною, який призначений для створення робочого перепаду тисків в гідросистемі ГУРа.

Гідравлічний підсилювач керма (ГУР) — автомобільна гідравлічна система, частина кермового механізму, призначена для полегшення управління напрямком руху автомобіля при збереженні необхідного «зворотного зв’язку» і забезпеченні стійкості і однозначності траекторії, що задається.

Гідропідсилювач керма влаштований так, що при відмові підсилювача кермо продовжує працювати (хоча кермо при цьому стає «важчим»). Вперше був застосований у 1950 р. на кар’єрному самоскиді МАЗ-525 . Перший радянський легковий автомобіль оснащений ГУР – автомобіль вищого класу ЗІЛ-111 (1958 р.).

гур до 700

Крім того, ми пропонуємо ремонт гур до 700 за ціною 2000-3000грн в залежності від стану.

Несправності Гур ов До 701, До 700 та їх причини

До поломок гідропідсилювача керма можуть призвести різні причини та обставини.

– На рульовому колесі поштовхи і віддача – це свідчить про зношеність або слабке натяг приводного ременя;

— Повертання кермового колеса із додатком великих зусиль. Причин може бути кілька. Брудний фільтр бака, низький тиск у насосі Гура, ремінь насоса слабо натягнутий або зношений. У заправному баку мала кількість рідини, наявність повітря у ГУРі;

— Додаток великих зусиль під час швидкого прокручування свідчить також про кілька проблем, які можуть спричинити. Іноді механічна несправність, поломка насоса, зношений або слабко натягнутий ремінь повітря в гідропідсилювачі керма.

– Гідропідсилювач керма працює слабо, нечітко. Це може говорити про нестачу робочої рідини, повітря в гідросистемі. Крім того знос компонентів рульового управління, а також про несправність шин.

— Шуми в роботі гідропідсилювача керма можуть свідчити про скидання рідини у запобіжний клапан. Характеризується свистячим звуком, низькому рівні масла, механічному пошкодженні або повітрі в системі.

Артикул: 700 Категория:
Вес 45 kg

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Гриша Степанов

  Чинили тут Гур к 701, работает без нареканий

  Гриша Степанов

  • admin

   Спасибо за доверие!

   admin