Написать в Viber
Написать в Telegram

НШ спарений 50-50

(1 отзыв клиента)

Приймання гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ПНВТ.

22 000

В наявності НШ 50-50 подвоєний (спарений) на постійній основі, правого і лівого обертання. Крім того пропонуємо капремонт вашого НШ 50-50  з гарантією 6 місяців.

Технічні характеристики НШ 50-50:

Роб. обєм см3 50,0/50,0
Номінальна частота обертання, с-1 32
Тиск на виході, МПа ном.
макс.
16
21
Коэф. подачф, не менше 0,92
Номінал. подача, л/хв 88,3/88,3
ККД, не менше 0,82
Номінальная потужність кВт, не більше 72,0
Вага, кг 12,3

 

Спарені НШ 50-50 існують правого і лівого обертання. Крім того бувають круглими і плоскими. Відмінність круглого від плоского в більшій зносостійкості та стійкості до зміни погодних умов. Підходить для тих, хто використовує техніку в зимовий період часу і під палючим сонцем. Припустимо, техніку використовують сезонно для збирання врожаю без перегріву, тоді вам буде достатньо плоского шестеренчатого насоса. Монтаж здійснюється з боку вала відбору потужності, обертання передається за допомогою шліцьового з’єднання.

нш сдвоенный 50-50

 

 

Шестерінчастий насос нш 50-50 із зовнішнім зачепленням працює так. Провідна шестерняперебуває в постійному зачепленні з відомою і приводить її в обертальний рух. Під час обертання шестерень насоса в протилежні боки в порожнині всмоктування зуби, виходячи із зачеплення, утворюють розрідження (вакуум). За рахунок цього з гідробака в порожнину всмоктування надходить робоча рідина,

яка, заповнюючи западини між зубами обох шестерень, переміщається зубами вздовж циліндричних стінок колодязів у корпусі та переноситься з порожнини всмоктування в порожнину нагнітання, де зуби шестерень, входячи в зачеплення, виштовхують рідину з западин у нагнітальний трубопровід. При цьому між зубами утворюється щільний контакт, внаслідок чого зворотне перенесення рідини з порожнини нагнітання в порожнину всмоктування незначне. Змащування рухомих елементів насоса здійснюється рідиною, що перекачується (масло, розплав полімеру тощо), для надходження змащувальної рідини до зон тертя конструкцією насоса передбачаються спеціальні канали в корпусних деталях насоса.

Що ми робимо

Виконуємо якісний ремонт гідравліки на сучасному обладнанні. Випускаємо аналоги імпортних гідроциліндрів з використанням італійських штоків. Займаємося продажем нових запчастин на сільськогосподарську та спеціальну техніку.

 

Артикул: 50-50 Категория:

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Михаил Александрович

  Брали новый круглый, все работает отлично. Спасибо!

  Михаил Александрович

  • admin

   Спасибо, что выбрали именно нас!

   admin