Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Cat Pumps ремонт гідромотора / гідронасоса

(1 отзыв клиента)

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

1 000

Ремонт гідромотора та гідронасосу Cat Pumps. Ремонт гідромоторів та гідронасосів на Кет Пампс в Україні. Ремонт гідравліки Cat Pumps.
Телефон +38 098 566-43-77

Насос, гідромотори та гідронасоси Cat Pumps доступні в Україні вже понад вісім років. Якщо ви не знайшли, де зробити ремонт гідромотора Cat Pumps або ремонт гідронасоса Cat Pumps , будь ласка, не соромтеся зверніться до нас. Ми підготуємо вам найкращу пропозицію з ремонту . Гарантуємо найкращу ціну та строки виконання роботи.

Завдяки багаторічному досвіду ремонту гідромоторів від різних виробників, ми можемо надати вам конкурентоспроможні ціни для всіх видів ремонту гідравліки.

Протягом майже останніх 50 років Cat Pumps пропонує найнадійніші триплексні гідронасоси (і не тільки) з високим тиском. Гідромотори та гідронасоси цієї компанії розроблені та виготовлені за найвищими стандартами якості, тому клієнти довіряють продукції Cat Pumps, щоб підтримувати своє обладнання у найкращому вигляді. Кожна деталь має свій продуманий дизайн та оптимізована для довгої та надійної роботи, що робить Cat Pumps найнадійнішим брендом у насосах та системах високого тиску.

Маючи діапазон робочих характеристик від 0,13 до 240 гал / хв і від 100 до 10000 фунтів на квадратний дюйм, насоси та системи високого тиску Cat Pumps охоплюють широкий спектр застосувань. Cat Pumps щодня підтверджує свою репутацію якістю та продуктивністю в системах, що потребують перегонів рідини під високим тиском та в інших сферах, таких як:

 • Очищення автомобіля під тиском
 • Промивання чогось
 • Зворотний осмос
 • Опріснення
 • Комерційне очищення
 • Гідроосадження
 • Військовий сектор
 • Сільське господарство
 • Виробництво харчових продуктів
 • Нафтовидобуток

Можна легко сказати, що продукти Cat Pumps потрібні скрізь, де виникає потреба в бізнесі.

Ремонт гідронасосів та гідромоторів Cat Pumps

Сервіс Гідро Спец Маркет здійснить ремонт гідромоторів та гідронасосів та будь-якої гідравліки Cat Pumps для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів та будь-якої іншої техніки. Оплата за фактом виконання ремонтних робіт. Гарантія до шести місяців. Дефектування безкоштовно.

Ремонт насосів cat pumps виробляємо в будь-якому місті, по всій території України, в тому числі і в маленьких містах та селищах. Звертайтесь до нас за телефоном 098 566 43 77 або залишайте заявку на сайті .

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Женя Наумов

  Отправили несколько насосов на ремонт, все отлично перебрали! Цены у вас адекватные, за это отдельное спасибо)))

  Женя Наумов