Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Cat ремонт стартера / генератора

(1 отзыв клиента)

Діагностика безкоштовно
Капремонт гідронасосу Caterpillar від 4500грн
Капремонт гідромотора Caterpillar від 4000грн
Капремонт гідророзподільника Caterpillar від 8000грн за секцію
Капремонт гідроциліндра Caterpillar без заміни штока від 3000грн

із заміною штока від 8000грн

1 000

Ремонт стартера та генератора для CAT. Сервіс ремонту гідравліки CAT. Ремонт стартерів та генераторів на двигуни CAT та їх відновлення.

Ремонт стартера cat від 3000 грн., термін виконання 4-8 днів. Гарантія 6 місяців!

Ремонт стартера та генератора

Діагностика безкоштовно
Капремонт гідронасосу Caterpillar від 4500грн
Капремонт гідромотора Caterpillar від 8000грн
Капремонт гідророзподільника Caterpillar від 6000грн за секцію
Капремонт гідроциліндра Caterpillar без заміни штока від 3000грн

із заміною штока від 8000грн

Стартер (англ.  starter , від start  – починати, пускати в хід), основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання, необхідної для запуску двигуна. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні, гідравлічні , бензинові, турбостартери.

Компанія CAT спеціалізується на випуску землерийно-транспортної техніки, будівельного обладнання, взуття та захищених мобільних телефонів. Стартери C AT бувають з редуктором та без редуктора. Ремонт стартерів та генераторів для екскаваторів CAT, ремонт стартерів та генераторів для бульдозерів CAT komatsu або ремонт гідравліки CAT здійснює наш сервіс — Гідро Спец Маркет. Ми робимо ремонт стартерів та генераторів CAT для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та екскаваторів, а також для будь-якої іншої техніки Кет. Оплата за фактом виконання ремонтних робіт. Ремонт у будь-якій точці України. Гарантія до півроку. Є всі дефектувальні відомості, а також відео та фото фіксація ремонту.

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Сергей

    Делали стартеры катерпиллар, спасибо за оперативность!

    Сергей