Написать в Viber
Написать в Telegram
, , ,

Гідроциліндр жатки НИВА

(1 отзыв клиента)

Гарантія

Ми суворо дотримуємося всіх наших гарантійних зобов’язань. У разі несправності запчастини купленої у нас або отриманої після капремонту в нашому сервісі, ми проводимо заміну або повторний ремонт. Гарантія на нові запчастини 6 місяців, на запчастини з реставрації, після ремонту і з обмінного фонду 3 місяці.

В наявності гідроциліндр підйому жатки НИВА СК 5, ДОН 1500. Також Гідро Спец Маркет виконує ремонт гідроциліндрів будь-якої складності. Якщо ви хочете самостійно замінити шток або ущільнення, то всі деталі ви зможете замовити за телефонами, вказаними в розділі “контакти”.

У нашій компанії існує обмінний фонд по гурам, гідроциліндрам і насосам. Несправну запчастину міняємо на нашу вже готову і відправляємо протягом дня. Ця послуга за вартістю дорівнює капремонту, але допомагає заощадити час.

Гідроциліндри односторонньої дії

Висування штока здійснюється за рахунок створення тиску рідини

у поршневій порожнині, а повернення у вихідне положення від зусилля пружини.

Зусилля, створюване гідроциліндрами цього типу, менше за зусилля, створюване гідроциліндрами двосторонньої дії, тому що під час прямого ходу штока необхідно долати силу пружності пружини.

Пружина виконує тут роль поворотного елемента. У тих випадках, коли повернення здійснюється за рахунок дії механізму, що приводиться, іншого гідроциліндра або сили тяжіння піднятого вантажу, гідроциліндр може не мати поворотної пружини з огляду на відсутність необхідності. Такий принцип дії застосовується в пляшкових домкратах.

Застосування НИВА СК 5
Каталожний номер 34-9-9
Призначення підйом жатки
Тип циліндра плунжерний, односторонній
Гарантія 6 місяців

Гідроциліндр підйому жатки НИВА та його характеристики

Межцентрова відстань
625мм
Діаметр штока 60мм
Робочий хід 360мм
Номінальний тиск 16МПа
Вага 13,5кг
Код 12ГЦП60×360/625-ПП.7
Максимальний тиск 20МПа

 

 

Несправності гідроциліндр підйому жниварки НИВА виникають через такі причини:

– відсутність планових оглядів

– несвоєчасна заміна ущільнень, як у гідроциліндрі, так і у всій системі.

– низька якість використовуваного масла або змішування різних типів масел

– неправильна установка гідроциліндра і як наслідок викривлення штока

– перевищення вантажопідйомності

– механічні пошкодження

Знижки та бонуси в Гідро Спец Маркет

Ми дуже раді, коли клієнти не просто приходять, а й залишаються з нами надовго. Тому у наших підписників в Instagram завжди є можливість написати в direct і попросити знижку/бонус, ми завжди підемо на зустріч і знайдемо чим порадувати. Підписуйтесь на наші соцмережі і не пропустіть можливість заощадити. Усі посилання ви знайдете в розділі “контакти”

Бренд

Гидросила

Украинская компания, которая производит Насосы и гидромоторы шестеренные, Аксиально-поршневые машины, Фитинги, рукава высокого давления и быстросъемные соединения, Гидрораспределители, Гидроцилиндры. В состав «Гидросила ГРУП» входит 6 производственных предприятий: АО «Гидросила» - разработка и производство насосов и гидромоторов шестеренных. Частное АО «Гидросила АПМ» - разработка и производство аксиально-поршневых машин и запасных частей к АПМ. АО «Гидросила МЗТГ» - разработка и производство гидрораспределителей. ООО "Гидросила ТЕТИС" - разработка и производство гидроцилиндров. Частное АО «Гидросила ЛЕДА» - разработка и производство быстроразъемных соединений, фитинга и рукавов высокого давления. ООО "Гидросила БЕЛАР"- разработка и производство гидроцилиндров. На данный момент на предприятиях "Гидросила ГРУП" работает около 4 000 человек.
Гидросила

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Валентин

    Получил на прошлой неделе цилиндр, установили и запустили в работу только сегодня. Пока никаких нареканий будем смотреть дальше, спасибо!

    Валентин