Написать в Viber
Написать в Telegram

Гідророзподільник РХ-80 болгарский Балканкар

(1 отзыв клиента)

Проводимо ремонт гідророзподільників на будь-яку техніку.

Akon, Argo-hytos, Armi, Arn, Atos, Barcontrol, Bluetech, Bocsh, Bondioli Pavesi, Case, Caterpillar, Contarini, Daewoo, David Brown, Doosan, Freeway, Hawe Hydraulik, Hitachi, Hydraulic servovalves, Hydrocontrol, Hyundai, Integrated Hydraul , Interpump Hydraulics, JCB, John Deere, Kato, Komatsu, Liebherr, Manitou, Mannesmann Rexroth, Marzocchi, MobiTec, Moog і т.д.

В наявності Гідророзподільник РХ 80 Детальніше

Гідравлічний розподільник (гідророзподільник) — пристрій, призначений керувати гідравлічними потоками в гідросистемі з допомогою зовнішнього впливу.

Застосовність: ДВ 1784.28, ДВ 1784.33, ДВ 1784.40, ДВ 1784.45, ДВ 1786.28, ДВ 1786.33, ДВ 1786.40, ДВ 1786.45, ДВ 8, ДВ 8 8.40, ДВ 1788.45, ДВ 1792.28, ДВ 1792.33, ДВ 1792.40, ДВ 1792.45, ДВ 1794.28, ДВ 1794.33, ДВ 1794.40, ДВ 1794.45. Марка двигуна Д3900.

Якщо гідророзподільник РХ 80 несправний, крім покупки також можна розглянути варіант капремонту. Ймовірні причини та методи усунення ми привели нижчу таблицю.

навантажувач балканкар

ВІРОЯТНІ ПРИЧИНИ

МЕТОД УСУНЕННЯ

У гідророзподільнику немає тиску або воно мало Розрегульований запобіжний клапан гідророзподільника Перевірити тиск у гідросистемі та за необхідності відрегулювати запобіжний клапан.

 

При включенні золотника гідророзподільника РХ80, 3Р-80 гідроциліндр підйому вантажопідйомника не працює або працює при навантаженні менше 5 тонн. Села чи зламалася пружина запобіжного клапана Розібрати клапан та оглянути пружину. За потреби замінити.
Заїв зворотний клапан Вийняти клапан, промити, зачистити забоїни та задирки. Перевірити пересування клапана в отворі корпусу та зібрати знову
Великий знос конічної поверхні перепускного клапана Замінити клапан
Великий знос або поломка сідла клапана Випресувати сідло клапана та замінити новим
Великий зношування золотника або отвори в корпусі гідророзподільника Витягти золотник з корпусу. Виміряти пояски золотника та відповідні отвори в корпусі. Якщо зазор між діаметром пояска та діаметром отвору в корпусі більше 0,04 мм – золотник замінити.
У масляному (гідравлічному) баку мало робочої рідини Долити робочу рідину до рівня за вказівником
На сідлі зворотного клапана знаходяться сторонні частки. Поршень не прилягає до сідла

 

Відкрутити заглушку. Вийняти упор пружини та зворотний клапан, оглянути його конічну частину та сідло в корпусі гідророзподільника РХ-80, 3Р80 та видалити сторонні частинки.

Промити поршень у бензині, очистити функціональний отвір у поршні та продути повітрям.

Кулька не ущільнює сідло Сідло та кульку прочистити, а при зносі кульки – замінити її.
Циліндрична частина перепускного клапана туго переміщається у корпусі Промити клапан, сідло та направляючу в корпусі та домогтися вільного переміщення клапана
Перемикання важелів гідророзподільника РХ-80, 3Р80 неможливе або утруднене Заїв золотник Замінити гідророзподільник або здати в ремонт
Зламалася пружина золотника Замінити пружину
Просочування робочої рідини у різьбових з’єднань Нещільність різьбових з’єднань Підтягнути різьбові з’єднання
Знос гумових кілець Замінити кільця
Просочування робочої рідини у верхнього фланця або нижньої кришки робочої секції Не ущільнює гумове кільце
Замінити кільце
Просочування робочої рідини у верхнього фланця або нижньої кришки робочої секції Наповнення нижньої кришки робочою рідиною Замінити гумове кільце, яке не ущільнює
Заїдання золотника внаслідок забруднення робочої рідини
Замінити робочу секцію
Просочування робочої рідини корпусами окремих секцій гідророзподільника РХ80, 3Р-80 Не підтягнути болти Підтягнути болти
Не ущільнює гумове кільце Замінити кільце
Просочування робочої рідини з гідророзподільника навколо пробок у корпусах окремих секцій Не ущільнює гумове кільце, встановлене навколо наставки Замінити кільце
Не затягнуті пробки
Підтягнути пробки
Не ущільнюють кільця та гумове кільце
Замінити кільця
Просочування робочої рідини у пробки облатного клапана Гумове кільце не ущільнює Замінити кільце
Просочування робочої рідини через пробку Чи не підтягнута пробка Підтягнути корок
Кільце ущільнювача не ущільнює Замінити кільце ущільнювача

Капітальний ремонт гідророзподільник РХ 80

Для початку ми оцінюємо знос та класифікацію поломки. Для цього перевіряємо розподільник на гідростенді. Після дефектування визначається вартість ремонту, ціна деталей та час роботи.

Хонінгування отвору під золотник . Для цього ми беремо хон, на якому є алмазні пластини, і діаметром, що варіюється, для обробки отвору. Запорука того, що в майбутньому не буде витоків, залежить від того, наскільки якісно буде зроблено хонінгування отвору золотника.

Вимірювання діаметра отвору, яке вийшло під золотник . Так як на минулому кроці отвір побільшало, то і золотник потрібен також більший з новим диметром. Усі золотники виготовляються на ЧПУ верстатах.

Загартування поверхні ТВЧ на новому золотнику . Якщо ми зробимо об’ємне загартування, то воно не підійде, в даному випадку потрібна саме поверхова. Після цього золотник стане більш зносостійким.

Шліфування золотника . Використовується круглошліфувальний верстат. Якщо залишилися якісь задираки та дефекти, то шліфування все це прибере. Щоб домогтися нульового витоку в гідророзподільнику, потрібно точно підігнати розмір отвору до розміру золотника. Для цього в нашому сервісі є японське обладнання та спеціальні набори для вимірювання.

Фінальна збірка гідророзподільника . Під час збирання встановлюються нові ущільнення, золотники перевіряються на плавність, а також на рівномірність свого ходу. На гідравлічному стенді розподільник опресовується, а потім знову перевіряється. Проводиться огляд щодо витоків. Після того, як витоків не виявлено, налаштовується необхідний для розподільника тиск у системі.

Артикул: rx80 Категория:

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

  1. Анатолий

    Отлично держит давление, не течёт, спасибо!

    Анатолий