Написать в Viber
Написать в Telegram
, ,

Переобладнання під стартер Т-150 (СМД-60)

(1 отзыв клиента)

Переобладнання під стартер трактора ДТ-75, Дон, Нива, Полісся, Т-150
(Двигун СМД-18, а також будь-які різновиди СМД)
Комплект стартер 24В + перехідна плита в зборі.

15 650

В наявності переобладнання під стартер Т-150 (ПДМ установка). Крім того вона підходить для різної техніки: МТЗ, ЮМЗ, ДОН, НИВА, ДТ-75 та багато інших. ПДМ має з ПД ідентичні отвори кріплення. Така конструктивна особливість ПДМ була зроблена для того, щоб не виникало жодних проблем з переробкою двигуна під стартер. Достатньо просто зняти ваш старий пусковий ПД та на його місце, без будь-яких додаткових зусиль поставити нашу ПДМ установку.

ПДМ складається з перехідної плити та стартера, стартер на 24В, комплектація виробниками Юбана, Словак, Магнетон залежно від вашої техніки та необхідних параметрів. Також можливе виготовлення переобладнання під стартер за вашими індивідуальними параметрами, якщо потрібна посилена модель. Гарантія на наші ПДМ установки складає 6 місяців.

Інструкція по встановленню переобладнання під стартер т 150:

1. З редуктора знімаємо пусковий двигун ПД-10

2. На редуктор встановлюємо наше обладнання (плита зі стартером)

3. Зібраний вузол підключаємо до акумулятора від 90А до 140А

переобладнання під стартер т 150

Стартер (англ.  starter , від start  – починати, пускати в хід), основний агрегат пускової системи двигуна, що розкручує його вал до частоти обертання, необхідної для запуску двигуна. Основні вузли стартера – двигун, редуктор, пристрої зчеплення та розчеплення з валом основного двигуна, пусковий пристрій (для стартерів, які не можуть запускатися самостійно, наприклад, бензинових, турбокомпресорних). За принципом роботи стартери поділяються на інерційні, прямої дії та комбіновані. В інерційних стартерах розкручується спочатку маховик, в якому накопичується енергія, що забезпечує прокручування валу основного двигуна при зчепленні його з валом. Стартер прямої дії розкручує безпосередньо вал основного двигуна. Розрізняють стартери електричні , пневматичні, гідравлічні , бензинові, турбостартери.

Прийом гідравліки

Для поповнення нашого обмінного фонду на постійній основі ми викуповуємо у фермерів їхні неробочі запчастини. Ви можете повернути частину витрачених на гідравліку коштів, відправивши нам неробочі елементи. Приймаємо: гідроциліндри, НШ, ГУРи, насоси, гідромотори та ТНВД.

На основе 1 отзыва

5.0 в целом
1
0
0
0
0

Добавить отзыв

 1. Зимин Иннокентий

  В комплект переоборудования входит мощный стартер. На выбор предложили магнетон или юбана

  Зимин Иннокентий

  • admin

   Спасибо за Ваш заказ!

   admin